Prawo, Rozwody, alimenty, podział majątku

POZNAJ MÓJ ZAKRES USŁUG – KANCELARIA ADWOKACKA – ZIELONA GÓRA

Oferta

Rozwiążę wszystkie Twoje problemy prawne
Potrzebujesz pomocy? Wybierz interesującą Cię usługę i skontaktuj się.

Działanie na własną rękę bez wsparcia adwokata może być fatalne w skutkach. Może oznaczać nie tylko utratę dochodzonych roszczeń, ale także spowodować obciążenie kosztami całego postępowania sądowego, czy też kosztami poniesionymi przez stronę przeciwną.

Posiadam wieloletnią praktykę w prowadzeniu spraw sądowych. Skorzystanie z mojej pomocy może okazać się bezcennym wsparciem, gdyż osoba nie reprezentowana przez adwokata może nawet nie zauważać przysługujących jej możliwości prawnych. 

Reprezentuję również konsumentów w sporach z przedsiębiorcami.

Podczas sporządzania pism procesowych bardzo ważne jest zachowanie formalnych wymogów oraz dotrzymanie wszystkich terminów. Zawsze trzeba zawrzeć wszystkie niezbędne elementy charakterystyczne dla wybranej formy. Brak któregokolwiek elementu może być przyczyną zwrócenia pisma procesowego.

Oferuję sporządzanie pism procesowych z dbałością o każdy termin, każdy element. Gwarantuję fachową pomoc w tym zakresie.

Zapewniam pomoc prawną w dziedzinie prawa spadkowego, które obejmuje szeroko rozumiane prawa i obowiązki związane ze śmiercią bliskiej osoby.

Moja Kancelaria obejmuje pomoc w sytuacji, gdy spadkobiercy mogą zgodnie porozumieć się co do podziału spadku, oraz gdy strony nie mogą dojść do porozumienia. W pierwszym przypadku oferuję profesjonalną pomoc w doprowadzeniu do umownego podziału spadku, jak również reprezentację spadkobierców podczas trwania postępowania sądowego.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, prowadzę często delikatne sprawy rodzinne, które wymagają rzetelnego przygotowania, ale także empatii i troski o dobro Klientów, szczególnie tych najmniejszych. 

Oferuję pomoc w sprawach:

– rozwodowych

– rodzinnych

– o alimenty

– o podział majątku

Zapraszam do współpracy!

Zapewniam opiekę i pełne wsparcie w codziennej rzeczywistości gospodarczej. Dzięki temu skupiasz się na swoich strategicznych celach gospodarczych, unikając kosztów związanych z utrzymaniem własnego działu prawnego, oszczędzasz czas oraz minimalizujesz ryzyko.

Oferuję kompleksową obsługę prawną Twojej firmy.

Zostałeś oszukany przez bank lub ubezpieczyciela? A może, ktoś nie przestrzega zapisu o nie konkurencji?

Dochodzenie roszczeń zawsze dostosowuję do oczekiwań i możliwości finansowych Klienta. Polubowne zakończenie sprawy jest dla mnie zawsze priorytetem, dlatego całą uwagę skupiam na postępowaniu przedsądowym (reklamacyjnym, polubownym).  Kierowanie sprawy na drogę sądową jest ostatecznością, po którą sięgam w najtrudniejszych wypadkach.

Przedsiębiorca odmawia przyjęcia reklamacji na podstawie rękojmi lub nie chce uznać poprawnie złożonej reklamacji gwarancyjnej?

Oferuję indywidualne podejście oraz dokładną analizę, w obszarze prawnym i gospodarczym. Podpowiem, jakie kroki prawne można podjąć, by zakończyć na jak najszybszym rozwiązaniu problemu.

Zapraszam do współpracy!
Rozwody, alimenty, podział majątku

MASZ PYTANIA – SKONTAKTUJ SIĘ

Potrzebujesz pomocy z odrzuconą reklamacją?

Skontaktuj się już teraz, porozmawiajmy o skutecznym rozwiązaniu sporu. Zadzwoń lub napisz e-mail. Jeśli nie odbiorę, postaram się oddzwonić najszybciej jak to możliwe.